Кредит під заставу нерухомості в Одесі

Фінансова компанія
кредит під заставу нерухомості

можлива сума кредиту до 70 % оціночної вартості нерухомості

Свідоцтво про реєстрацію № 15102488
Ліцензія МФУ № 522349

 1. Гарантуємо найнижчу процентну ставку у місті
 2. Від вас необхідний мінімальний пакет документів
 3. Без поруки та додаткових зборів
 4. Нам не важлива ваша кредитная історія

Кредит під заставу нерухомості в Одесі - це шанс швидко отримати грошові кошти на будь-які цілі за умови надання в заставу нерухомого майна в якості гарантії погашення заборгованості.

До сих пір існує стереотип, що ломбард - це щось незаконне і нечесне. Практика ж показує абсолютно протилежну сторону кредитування в подібних фінансових установах. Послуги, що надаються ломбардами, регулюються законодавством і повністю прозорі для населення. Кредитування в компанії «Преміум» проводиться на заставної основі. Одним з надійних активів забезпечення служить нерухоме майно. Цей вид гарантії дозволяє позичальникові отримати більшу суму на тривалий термін. Повернути заставний актив клієнт має право на будь-якому етапі, якщо у нього виникає можливість погасити заборгованість до терміну закінчення дії договору.

Особливості кредиту під заставу квартири, будинку чи комерційної нерухомості

В якості застави ломбард «Преміум» приймає різну нерухомість, зареєстрованої згідно з законом України:

 • Житлова - кімнати, квартири-студії, апартаменти, квартири первинного і вторинного ринків, пентхауси, таунхауси, котеджі, заміські будинки, дачні будинки із земельною ділянкою.
 • Комерційна - торгова, складська, виробнича, офісна.

Розглядаються активи будь-якого стану, але обов'язковою умовою залишається їх розташування в межах міста Одеси. Скористатися пропозицією ломбарду «Преміум» дозволяється особам, які досягли віку 18 років. В якості документів фізособа пред'являє:

 • паспорт громадянина України;
 • ІПН;
 • підтвердження права власності активу (правовстановлюючі документи).

Кредит під заставу квартири, будинку чи іншої нерухомості в Одесі регламентується законами «Про іпотеку» та «Про надання кредитів ломбардами». При зверненні в банк, людина стикається з довгим розгляд заявки і вивченням кредитної історії, ломбард ж навпаки більш оперативний в обслуговуванні клієнтів.

Наші переваги
Безпечно

Швидко

Вигідно

 • 10
 • років на ринку
 • 37400
 • угод
 • 19200
 • оцінок
 • 52000
 • клієнтів

Як отримати гроші під заставу нерухомості в Одесі?

Гроші під заставу нерухомості в Одесі видаються в сумі, що залежить від виду застави та його ринкового стану. Максимально можлива сума виданого кредиту - до 70% оціночної вартості нерухомості. Термін кредиту - від 1 дня до 12 місяців з можливістю переоформлення на новий термін за згодою сторін.

Після проведення оцінки та визначення вартості майна, обумовлюються терміни виплати грошової позики. Ломбард в центрі Одеси «Преміум» надає 30 днів для погашення боргу. При неможливості повернути повну суму зайнятих грошей до зазначеної в договорі дати, позичальник попередньо звертається до відділення фінансової організації з проханням про фіксацію факту пролонгації - до 90 днів на сплату процентної ставки - від 2%.

Планове і дострокове погашення заставного кредиту здійснюється внесенням готівки гривень в касу установи.

Як відбувається оцінка розміру позики під заставу нерухомості в Одесі?

Позики під заставу нерухомості в Одесі надаються на основі попередньо проведеної оцінки. Процедура здійснюється акредитованим фахівцем ломбарду, в обов'язки якого входить визначення фактичної вартості майнового об'єкта. В результаті експерт формує звіт про оцінку застави, що дозволяє зробити висновок про його ліквідності.

Вплив на вартість нерухомості надають кілька її критеріїв:

 • стан;
 • місце розташування;
 • площа.

Ломбард хоче отримати реальну вартість пропонованого в заставу майна, щоб адекватно оцінити ризики кредитної угоди. Разом з тим, позичальник прагне виручити під заставу найбільшу суму позики. Місія оцінювача - знайти «золоту середину» між двома сторонами.

Менеджери готові надати детальну консультацію і відповісти на виникаючі питання по телефонах, вказаних на сайті, через заповнену стандартну форму зворотного зв'язку або безпосередньо у філії компанії.

Отримайте гроші за 1 день:
як один, два, три, чотири

Прийшовши в будь-яке відділення ломбарду “Преміум” ви отримуєте кредит у чотири кроки:

 1. Домовляєтеся про зручну дату проведення оцінки об'єкта;
 2. Проведення безпосередньо оцінки - протягом 1 дня
 3. Оформлення договору - до 15 хвилин
 4. Видача позикових коштів у готівковій формі через касу
  ломбарду - в день оформлення іпотечного договору у нотаріуса.
З'ЯВИЛИСЯ ПИТАННЯ? ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ!
КОНТАКТИ
Документи
Приклад розрахунку кредиту під заставу нерухомості у Ломбард Преміум

Приклад 1. Клієнт, який не перебуває в шлюбі, від 30 до 50 років. Пропонує в заставу 1-кімнатну квартиру в м. Одеса, площею 33 кв.м. В квартирі ніхто не прописаний, у клієнта дітей немає.Необхідна сума клієнту 12 000-15 000 доларів США, сума необхідна для завершення ремонту в даній квартирі.

Підсумок: Видача 12 000-15 000 доларів США, термін кредиту 12-35 місяців, ставка 2% в місяць. Щомісячний платіж клієнта складе 240-300 дол (оплата відсотків).

Приклад 2. Клієнт в розірвання шлюбу, вік від 30 до 50 років. Пропонує в заставу б удинок з землею в м Одеса, будинок площею 150 кв.м, земля 5 соток, в будинку прописаний клієнт.Необхідна сума клієнту 100 000 доларів США, сума необхідна для купівлі обладнання для ведення господарської діяльності.

Підсумок: Видача 95 000 доларів США (не 100 000, тому що оцінка дала можливість видати тільки 95 000). термін 12-35 місяців, ставка 2% в місяць. Щомісячний платіж клієнта складе 1 600 доларів США (оплата відсотків).

Детальніше

Як отримати гроші під заставу будинку в Одесі?

Отримання грошей під заставу будинку в Одесі передбачає наступну послідовність дій:

 1. Відвідування відділення ломбарду для досягнення домовленості про проведення оцінки об'єкта.
 2. Проведення безпосередньо оцінки - від 1 до 2 діб.
 3. Оформлення договору - до 15 хвилин.

Видача позикових коштів у готівковій формі через касу ломбарду - в день оформлення іпотечного договору у нотаріуса.
Ломбард «Преміум» успішно укладає угоди з 99 клієнтами зі 100, що звертаються. Можлива відмова допускається при некоректному заповненні документів, але і в цьому випадку фахівці роз'яснюють причину і надають допомогу щодо усунення неточностей.

Вигідний кредит під заставу нерухомості в Одесі від ломбарду «Преміум»

Ломбард «Преміум» понад 10 років надає послуги кредитування на ринку фінансових послуг. У місті Одеса працюють дві філії. Цілі позик фахівцями компанії не уточнюються.

Основні переваги отримання кредиту під заставу нерухомості в Одесі від ломбарду «Преміум»:

 • найнижча процентна ставка по місту;
 • мінімальний пакет документів;
 • укладення угоди без оплати додаткових послуг;
 • акредитовані оцінювачі;
 • відсутність необхідності в поруку;
 • дострокове погашення позики;
 • без запиту довідки про дохід.

Види кредитування - заставне забезпечення у вигляді нерухомості, автомобілів, золота, виробів зі срібла, годинників та земельних ділянок.

Ви можете нас знайти