Кредит під заставу нерухомості в Одесі

Фінансова компанія
кредит під заставу нерухомості

можлива сума кредиту до 70 % оціночної вартості нерухомості

Свідоцтво про реєстрацію № 15102488
Ліцензія МФУ № 522349

 1. Гарантуємо найнижчу процентну ставку у місті
 2. Від вас необхідний мінімальний пакет документів
 3. Без поруки та додаткових зборів
 4. Нам не важлива ваша кредитная історія

Кредит під заставу нерухомості в Одесі - це шанс швидко отримати грошові кошти на будь-які цілі за умови надання в заставу нерухомого майна в якості гарантії погашення заборгованості.

До сих пір існує стереотип, що ломбард - це щось незаконне і нечесне. Практика ж показує абсолютно протилежну сторону кредитування в подібних фінансових установах. Послуги, що надаються ломбардами, регулюються законодавством і повністю прозорі для населення. Кредитування в компанії «Преміум» проводиться на заставної основі. Одним з надійних активів забезпечення служить нерухоме майно. Цей вид гарантії дозволяє позичальникові отримати більшу суму на тривалий термін. Повернути заставний актив клієнт має право на будь-якому етапі, якщо у нього виникає можливість погасити заборгованість до терміну закінчення дії договору.

  Ломбард Преміум Кредитні союзи Банки
Строк розглядання 10-15 хвилин!!! 1-2 дні від 14 до 30 днів
Комісія за розгляд документів відсутня від 1 000 грн від 1500 грн
Процентна ставка (міс) від 2 до max 5 від 10 та вище від 2 та вище
Комісія на видачу кредита відсутня від 1% та вище від 1% до 3 %
Нотаріальні послуги (іпотека+застава) 3-4 % 3-4 % 3-4 %
Додаткові вимоги підтвердження платоспроможності позичальника відсутні Довідка про доходи (зарплата, декларації про доходи за останній рік) Довідка про доходи (зарплата, декларації про доходи за останній рік), довідка про доходи поручителя (зарплата, декларації про доходи за останній рік), документи на активи придбанні за останні 5 років, підтвердження неофіціальних доходів, довідка про відсутність заборгованості перед бюджетом, довідка про відсутність судимості.
Вимога про цільове призначення кредиту відсутня Документальне підтвердження цільового використання 1.Документальне підтвердження цільового використання
2.Моніторінг цільового використання
Термін розгляду для продовження кредиту (за бажанням клієнта) 10-15 хвилин!!! 2-3 дні від 14 до 30 днів
Кредитні канікули від 1 до 3 місяців відсутні відсутні

Особливості кредиту під заставу квартири, будинку чи комерційної нерухомості

В якості застави ломбард «Преміум» приймає різну нерухомість, зареєстрованої згідно з законом України:

 • Житлова - кімнати, квартири-студії, апартаменти, квартири первинного і вторинного ринків, пентхауси, таунхауси, котеджі, заміські будинки, дачні будинки із земельною ділянкою.
 • Комерційна - торгова, складська, виробнича, офісна.

Розглядаються активи будь-якого стану, але обов'язковою умовою залишається їх розташування в межах міста Одеси. Скористатися пропозицією ломбарду «Преміум» дозволяється особам, які досягли віку 18 років. В якості документів фізособа пред'являє:

 • паспорт громадянина України;
 • ІПН;
 • підтвердження права власності активу (правовстановлюючі документи).

Кредит під заставу квартири, будинку чи іншої нерухомості в Одесі регламентується законами «Про іпотеку» та «Про надання кредитів ломбардами». При зверненні в банк, людина стикається з довгим розгляд заявки і вивченням кредитної історії, ломбард ж навпаки більш оперативний в обслуговуванні клієнтів.

Наші переваги
Безпечно

Швидко

Вигідно

 • 10
 • років на ринку
 • 37400
 • угод
 • 19200
 • оцінок
 • 52000
 • клієнтів

Як отримати гроші під заставу нерухомості в Одесі?

Гроші під заставу нерухомості в Одесі видаються в сумі, що залежить від виду застави та його ринкового стану. Максимально можлива сума виданого кредиту - до 70% оціночної вартості нерухомості. Термін кредиту - від 1 дня до 12 місяців з можливістю переоформлення на новий термін за згодою сторін.

Після проведення оцінки та визначення вартості майна, обумовлюються терміни виплати грошової позики. Ломбард в центрі Одеси «Преміум» надає 30 днів для погашення боргу. При неможливості повернути повну суму зайнятих грошей до зазначеної в договорі дати, позичальник попередньо звертається до відділення фінансової організації з проханням про фіксацію факту пролонгації - до 90 днів на сплату процентної ставки - від 2%.

Планове і дострокове погашення заставного кредиту здійснюється внесенням готівки гривень в касу установи.

Як відбувається оцінка розміру позики під заставу нерухомості в Одесі?

Позики під заставу нерухомості в Одесі надаються на основі попередньо проведеної оцінки. Процедура здійснюється акредитованим фахівцем ломбарду, в обов'язки якого входить визначення фактичної вартості майнового об'єкта. В результаті експерт формує звіт про оцінку застави, що дозволяє зробити висновок про його ліквідності.

Вплив на вартість нерухомості надають кілька її критеріїв:

 • стан;
 • місце розташування;
 • площа.

Ломбард хоче отримати реальну вартість пропонованого в заставу майна, щоб адекватно оцінити ризики кредитної угоди. Разом з тим, позичальник прагне виручити під заставу найбільшу суму позики. Місія оцінювача - знайти «золоту середину» між двома сторонами.

Менеджери готові надати детальну консультацію і відповісти на виникаючі питання по телефонах, вказаних на сайті, через заповнену стандартну форму зворотного зв'язку або безпосередньо у філії компанії.

Отримайте гроші за 1 день:
як один, два, три, чотири

Прийшовши в будь-яке відділення ломбарду “Преміум” ви отримуєте кредит у чотири кроки:

 1. Домовляєтеся про зручну дату проведення оцінки об'єкта;
 2. Проведення безпосередньо оцінки - протягом 1 дня
 3. Оформлення договору - до 15 хвилин
 4. Видача позикових коштів у готівковій формі через касу
  ломбарду - в день оформлення іпотечного договору у нотаріуса.
З'ЯВИЛИСЯ ПИТАННЯ? ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ!
КОНТАКТИ
Документи
Приклад розрахунку кредиту під заставу нерухомості у Ломбард Преміум

Приклад 1. Клієнт, який не перебуває в шлюбі, від 30 до 50 років. Пропонує в заставу 1-кімнатну квартиру в м. Одеса, площею 33 кв.м. В квартирі ніхто не прописаний, у клієнта дітей немає.Необхідна сума клієнту 12 000-15 000 доларів США, сума необхідна для завершення ремонту в даній квартирі.

Підсумок: Видача 12 000-15 000 доларів США, термін кредиту 12-35 місяців, ставка 2% в місяць. Щомісячний платіж клієнта складе 240-300 дол (оплата відсотків).

Приклад 2. Клієнт в розірвання шлюбу, вік від 30 до 50 років. Пропонує в заставу будинок з землею в м Одеса, будинок площею 150 кв.м, земля 5 соток, в будинку прописаний клієнт.Необхідна сума клієнту 100 000 доларів США, сума необхідна для купівлі обладнання для ведення господарської діяльності.

Підсумок: Видача 95 000 доларів США (не 100 000, тому що оцінка дала можливість видати тільки 95 000). термін 12-35 місяців, ставка 2% в місяць. Щомісячний платіж клієнта складе 1 600 доларів США (оплата відсотків).

Детальніше

Як отримати гроші під заставу будинку в Одесі?

Отримання грошей під заставу будинку в Одесі передбачає наступну послідовність дій:

 1. Відвідування відділення ломбарду для досягнення домовленості про проведення оцінки об'єкта.
 2. Проведення безпосередньо оцінки - від 1 до 2 діб.
 3. Оформлення договору - до 15 хвилин.

Видача позикових коштів у готівковій формі через касу ломбарду - в день оформлення іпотечного договору у нотаріуса.
Ломбард «Преміум» успішно укладає угоди з 99 клієнтами зі 100, що звертаються. Можлива відмова допускається при некоректному заповненні документів, але і в цьому випадку фахівці роз'яснюють причину і надають допомогу щодо усунення неточностей.

Вигідний кредит під заставу нерухомості в Одесі від ломбарду «Преміум»

Ломбард «Преміум» понад 10 років надає послуги кредитування на ринку фінансових послуг. У місті Одеса працюють дві філії. Цілі позик фахівцями компанії не уточнюються.

Основні переваги отримання кредиту під заставу нерухомості в Одесі від ломбарду «Преміум»:

 • найнижча процентна ставка по місту;
 • мінімальний пакет документів;
 • укладення угоди без оплати додаткових послуг;
 • акредитовані оцінювачі;
 • відсутність необхідності в поруку;
 • дострокове погашення позики;
 • без запиту довідки про дохід.

Види кредитування - заставне забезпечення у вигляді нерухомості, автомобілів, золота, виробів зі срібла, годинників та земельних ділянок.

Питання/відповідь
Які документи потрібно мати, щоб взяти гроші під заставу будинку в Одесі?

Для взяття кредиту під заставу в нашому ломбарді необхідна наявність мінімального пакету документів: паспорт та ІПН. Залежно від виду застави можуть знадобитися інші документи, докладніше про необхідні документи на нашому сайті.

Як швидко можна отримати гроші під заставу нерухомості в Одесі?

Терміни отримання кредиту в нашому ломбарді залежать від виду застави, в середньому видача заставних коштів займає від 15 хвилин до 1 дня.

З якого віку можна оформити кредит під заставу нерухомості в Одесі?

Оформити будь-який кредит в нашому ломбарді, в тому числі і кредит під заставу нерухомості, можна тільки з 18 років. З іншими умовами взяття кредиту Ви можете ознайомитись на нашому сайті.

Позика під заставу нерухомості в Одесі - як взяти?

Взяти кредит в нашому ломбарді можна декількома способами:

Де можна оформити кредит під заставу квартири в Одесі?

У нашому ломбарді "Преміум" можна оформити кредит під заставу авто. Ви можете відвідати один з філій нашого ломбарду, адреси та графіки роботи філій Ви можете подивитися тут.

Ви можете нас знайти