Кредит для бізнесу в Одесі

Малі та середні підприємства вносять істотний внесок в розвиток економіки країни. У зв'язку з цим держава намагається підтримувати бізнес різними видами кредитування в разі потреби, виникає з різних причин. Одні починають власну справу замість найманій роботі. Інші - продовжують утримувати на плаву бізнес сім'ї. Розвиток без залучення кредитних коштів займає більше часу, ніж з ними. Позиками для бізнесу користуються багато успішних компаній у сфері продовольства, стільникового зв'язку, туризму. У ломбарді «Преміум» пропонують кредит для бізнесу в Одесі по більш лояльним умовам процентної ставки, суми та строку, ніж в інших фінансових організаціях.

На сайті ви знайдете інформацію про те:

Як отримати гроші на відкриття бізнесу в Одесі від ломбарду «Преміум»?

Діяльність фінансово-кредитних організацій України регламентується законодавством країни, що забезпечує абсолютну законність і прозорість надання послуг. Ломбард видає гроші на відкриття бізнесу в Одесі на умовах заставного забезпечення у вигляді:

Стандартна пропозиція характеризується наступними критеріями:

 • повернення грошових коштів на будь-якому етапі кредитного договору;
 • період погашення заборгованості - до 1 року;
 • добова процентна ставка - від 0,1%;
 • обсяг позики - визначається на основі оцінки виду і цінності заставного активу;
 • без поручительства і страхових послуг.

Кредити на для бізнесу в Одесі дозволяється пролонгувати (тобто продовжувати). Активація послуги відбувається шляхом звернення позичальника до відділення ломбарду «Преміум». Повідомити фахівця-куратора позики важливо за кілька днів до дати настання платежу, зазначеного в графіку платежів. Умови угоди залишаються незмінними.

Оформлення кредиту здійснюється по декількох документах:

 • Паспорту громадянина України.
 • ІПН.
 • Праву на заставне майно.

Висновок договірних зобов'язань є в одному з двох відділень мережі. Адреси з докладною схемою проїзду розміщені на головній сторінці сайту.

Наші переваги
Безпечно

Швидко

Вигідно

 • 10
 • років на ринку
 • 37400
 • угод
 • 19200
 • оцінок
 • 52000
 • клієнтів

Кому видаються кредити на розвиток бізнесу в Одесі?

Претендувати на отримання позики вправі повнолітні фізичні особи-громадяни України. Призначення кредиту - розвиток малого і середнього бізнесу. Обидва види оцінюються за однаковими критеріями. Основним з них виступає величина прибутку. На практиці показник малого бізнесу нижче середнього. Ситуація іноді змінюється, адже в кожній справі трапляються підйоми і кризи. Після істотних змін підприємство переходить з малого в середній або навпаки. Крім прибутку, порівняння проводиться за величиною виробництва і реалізації товарів, а також штату персоналу і кількість діючих філій.

Особлива увага при видачі кредиту на розвиток бізнесу в Одесі приділяється формі власності:

 1. ТОВ, ПП (і все аналогічні організаційно-правові форми). Об'єднання капіталів зі складом учасників не більше 50 осіб. Засновники піддаються ризику збитків пропорційно до вкладених коштів.
 2. АТ. Учасники не несуть відповідальності за зобов'язаннями і ризикують в межах вартості акцій у володінні.
 3. ФОП. Одноосібне ведення бізнесу з можливістю розпоряджатися всією прибутком на власний розсуд. Податкові перевірки проходять рідше в порівнянні з ТОВ і АТ.

Позика на розвиток бізнесу відноситься до надійного виду кредитування з мінімальними ризиками. З іншими видами кредитів без цільового підтвердження в Одесі від ломбарду «Преміум» можна ознайомитися на сайті.

З'ЯВИЛИСЯ ПИТАННЯ? ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ!
КОНТАКТИ
Документи
Приклад розрахунку кредиту під заставу золота у Ломбард Преміум

Приклад 1: золота обручка, проба золота 583, загальна вага 5 г. Розмір можливого кредиту терміном на 30 днів становить 4000 грн, відсоткова ставка 4,5% - 7,2%. Приклад 2: золотий ланцюг, проба золота 583, загальна вага 15 г, вага вставки 0,5 г. Розмір можливого кредиту терміном на 30 днів становить 11 600 грн, відсоткова ставка 4,5% - 7,2%. Приклад 3: золоте кольє, проба золота 750, загальна вага 48 г, вага вставок 0,5 г, кількість вставок 50 штук. Розмір можливого кредиту терміном на 30 днів становить 21 965 грн, відсоткова ставка 4,5% - 7,2%.

Детальніше

Оформлення кредиту для відкриття бізнесу в Одесі від ломбарду «Преміум»

Громадянин, який прийняв рішення про звернення за позикою на відкриття або розвиток бізнесу, готує необхідний пакет документів і звертається до найближчого відділення ломбарду «Преміум». В першу чергу проводиться робота акредитованого оцінювача. Визначення ринкової вартості невеликого заставного активу займає не більше 15 хвилин. Велике майно: нерухомість, ділянка землі, автомобіль оцінюються в період до одного днів.

По завершенні процедури фахівець озвучує відповідні умови кредитування: суму, термін, розмір процентної ставки і щомісячного платежу. Як призначення позики дозволяється вказувати будь-який вид діяльності. Оформлення документів не займає більше години. Для отримання грошових коштів підписуються офіційний договір по заставі і фінансовим кредитом. Видача кредиту відбувається через касу ломбарду в готівковій формі.

Відхилити кредит для відкриття бізнесу в Одесі можуть по ряду причин:

 • заставне майно відноситься до групи неліквідних;
 • заявник не відповідає віку або надав неповний пакет запитуваної документації;
 • клієнт раніше звертався в ломбард «Преміум» і допускав несвоєчасне погашення кредиту.

Ломбард «Преміум» надає фінансові послуги населенню на умовах різного заставного забезпечення у вигляді годинника, срібла, золота, автотранспорту, нерухомості і земельних ділянок. Команда обслуговування складається з фахівців-професіоналів і сертифікованого оцінювача. В основі кредитних пропозицій широкий діапазон сум, найнижчі відсоткові ставки по Одесі і зручні терміни повернення грошей з можливістю дострокового погашення зобов'язань.

Ви можете нас знайти