Кредит для бізнесу в Одесі

Фінансова установа
кредит для бізнесу

видаємо кредити під заставу нерухомості, земельної ділянки, авто, годинників, золотих та срібних виробів

Свідоцтво про реєстрацію № 15102488
Ліцензія МФУ № 522349

 1. Гарантуємо найнижчу процентну ставку у місті.
 2. Від вас необхідний мінімальний пакет документів.
 3. Без поруки та додаткових зборів.
 4. Нам не важлива ваша кредитная історія.
 5. Період погашення кредиту - до 1 року.

Малі та середні підприємства вносять істотний внесок в розвиток економіки країни. У зв'язку з цим держава намагається підтримувати бізнес різними видами кредитування в разі потреби, виникає з різних причин. Одні починають власну справу замість найманій роботі. Інші - продовжують утримувати на плаву бізнес сім'ї. Розвиток без залучення кредитних коштів займає більше часу, ніж з ними. Позиками для бізнесу користуються багато успішних компаній у сфері продовольства, стільникового зв'язку, туризму. У ломбарді «Преміум» пропонують кредит для бізнесу в Одесі по більш лояльним умовам процентної ставки, суми та строку, ніж в інших фінансових організаціях.

На сайті ви знайдете інформацію про те:

  Ломбард Преміум Кредитні союзи Банки
Строк розглядання 10-15 хвилин!!! 1-2 дні від 14 до 30 днів
Комісія за розгляд документів відсутня від 1 000 грн від 1500 грн
Процентна ставка (міс) від 2 до max 5 від 10 та вище від 2 та вище
Комісія на видачу кредита відсутня від 1% та вище від 1% до 3 %
Нотаріальні послуги (іпотека+застава) 3-4 % 3-4 % 3-4 %
Додаткові вимоги підтвердження платоспроможності позичальника відсутні Довідка про доходи (зарплата, декларації про доходи за останній рік) Довідка про доходи (зарплата, декларації про доходи за останній рік), довідка про доходи поручителя (зарплата, декларації про доходи за останній рік), документи на активи придбанні за останні 5 років, підтвердження неофіціальних доходів, довідка про відсутність заборгованості перед бюджетом, довідка про відсутність судимості.
Вимога про цільове призначення кредиту відсутня Документальне підтвердження цільового використання 1.Документальне підтвердження цільового використання
2.Моніторінг цільового використання
Термін розгляду для продовження кредиту (за бажанням клієнта) 10-15 хвилин!!! 2-3 дні від 14 до 30 днів
Кредитні канікули від 1 до 3 місяців відсутні відсутні

Як отримати гроші на відкриття бізнесу в Одесі від ломбарду «Преміум»?

Діяльність фінансово-кредитних організацій України регламентується законодавством країни, що забезпечує абсолютну законність і прозорість надання послуг. Ломбард видає гроші на відкриття бізнесу в Одесі на умовах заставного забезпечення у вигляді:

Стандартна пропозиція характеризується наступними критеріями:

 • повернення грошових коштів на будь-якому етапі кредитного договору;
 • період погашення заборгованості - до 1 року;
 • добова процентна ставка - від 0,1%;
 • обсяг позики - визначається на основі оцінки виду і цінності заставного активу;
 • без поручительства і страхових послуг.

Кредити на для бізнесу в Одесі дозволяється пролонгувати (тобто продовжувати). Активація послуги відбувається шляхом звернення позичальника до відділення ломбарду «Преміум». Повідомити фахівця-куратора позики важливо за кілька днів до дати настання платежу, зазначеного в графіку платежів. Умови угоди залишаються незмінними.

Оформлення кредиту здійснюється по декількох документах:

 • Паспорту громадянина України.
 • ІПН.
 • Праву на заставне майно.

Висновок договірних зобов'язань є в одному з двох відділень мережі. Адреси з докладною схемою проїзду розміщені на головній сторінці сайту.

Наші переваги
Безпечно

Швидко

Вигідно

 • 10
 • років на ринку
 • 37400
 • угод
 • 19200
 • оцінок
 • 52000
 • клієнтів

Кому видаються кредити на розвиток бізнесу в Одесі?

Претендувати на отримання позики вправі повнолітні фізичні особи-громадяни України. Призначення кредиту - розвиток малого і середнього бізнесу. Обидва види оцінюються за однаковими критеріями. Основним з них виступає величина прибутку. На практиці показник малого бізнесу нижче середнього. Ситуація іноді змінюється, адже в кожній справі трапляються підйоми і кризи. Після істотних змін підприємство переходить з малого в середній або навпаки. Крім прибутку, порівняння проводиться за величиною виробництва і реалізації товарів, а також штату персоналу і кількість діючих філій.

Особлива увага при видачі кредиту на розвиток бізнесу в Одесі приділяється формі власності:

 1. ТОВ, ПП (і все аналогічні організаційно-правові форми). Об'єднання капіталів зі складом учасників не більше 50 осіб. Засновники піддаються ризику збитків пропорційно до вкладених коштів.
 2. АТ. Учасники не несуть відповідальності за зобов'язаннями і ризикують в межах вартості акцій у володінні.
 3. ФОП. Одноосібне ведення бізнесу з можливістю розпоряджатися всією прибутком на власний розсуд. Податкові перевірки проходять рідше в порівнянні з ТОВ і АТ.

Позика на розвиток бізнесу відноситься до надійного виду кредитування з мінімальними ризиками. З іншими видами кредитів без цільового підтвердження в Одесі від ломбарду «Преміум» можна ознайомитися на сайті.

Чому не варто брати гроші для відкриття бізнесу в банках?

Починати і вести бізнес без позикових коштів дуже складно, а з огляду на обмеження, встановлені в зв'язку з пандемією - практично неможливо.

Взяти гроші на відкриття бізнесу в банку Одеси непросто і дорого. Банк вимагає надати чималий пакет, в тому числі:

 • паспорт керівника з наявністю громадянства України;
 • ідентифікаційний код;
 • свідоцтво про реєстрацію підприємця або юридичної особи і в реєстрі статистики;
 • документ про постановку на податковий облік;
 • податкові декларації за кілька останніх кварталів;
 • фінансова звітність за минулий і поточний рік на кожну звітну дату.

Крім цього, пролонгувати термін повернення позикових коштів практично неможливо, розгляд поданих документів може тривати місяць і більше, а за оформлення застави і страхування повинен платити позичальник, взяти кредит на відкриття юридичної особи може тільки підприємець працює з прибутком понад 6 місяців.

Найбільш просто і швидко можна взяти позикові кошти в ломбарді "Преміум". На узгодження піде не більше 10-15 хвилин, без страховки і поручителів і додаткових вимог, але з наданням заставного забезпечення в якості майна. 

Отримайте гроші за 1 день:
як один, два, три

Прийшовши до відділення ломбарду “Преміум” ви отримуєте кредит у три кроки:

 1. Залишаєте заявку на зручну дату для проведення оцінки вироба, об'єкта;
 2. Кваліфікований майстер-оцінщик проводить оцінку протягом 1 дня;
 3. Нотаріальне посвідчення договору та видача позикових коштів у готівковій формі.

З'ЯВИЛИСЯ ПИТАННЯ? ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ!
КОНТАКТИ
Документи

Оформлення кредиту для відкриття бізнесу в Одесі від ломбарду «Преміум»

Громадянин, який прийняв рішення про звернення за позикою на відкриття або розвиток бізнесу, готує необхідний пакет документів і звертається до найближчого відділення ломбарду «Преміум». В першу чергу проводиться робота акредитованого оцінювача. Визначення ринкової вартості невеликого заставного активу займає не більше 15 хвилин. Велике майно: нерухомість, ділянка землі, автомобіль оцінюються в період до одного днів.

По завершенні процедури фахівець озвучує відповідні умови кредитування: суму, термін, розмір процентної ставки і щомісячного платежу. Як призначення позики дозволяється вказувати будь-який вид діяльності. Оформлення документів не займає більше години. Для отримання грошових коштів підписуються офіційний договір по заставі і фінансовим кредитом. Видача кредиту відбувається через касу ломбарду в готівковій формі.

Відхилити кредит для відкриття бізнесу в Одесі можуть по ряду причин:

 • заставне майно відноситься до групи неліквідних;
 • заявник не відповідає віку або надав неповний пакет запитуваної документації;
 • клієнт раніше звертався в ломбард «Преміум» і допускав несвоєчасне погашення кредиту.

Ломбард «Преміум» надає фінансові послуги населенню на умовах різного заставного забезпечення у вигляді годинника, срібла, золота, автотранспорту, нерухомості і земельних ділянок. Команда обслуговування складається з фахівців-професіоналів і сертифікованого оцінювача. В основі кредитних пропозицій широкий діапазон сум, найнижчі відсоткові ставки по Одесі і зручні терміни повернення грошей з можливістю дострокового погашення зобов'язань.

Питання/відповідь
Які документи потрібно мати, щоб оформити кредит для бізнесу в Одесі?

Для взяття кредиту під заставу в нашому ломбарді необхідна наявність мінімального пакету документів: паспорт та ІПН. Залежно від виду застави можуть знадобитися інші документи, докладніше про необхідні документи на нашому сайті.

Як швидко можна отримати гроші на відкриття бізнесу в Одесі в нашому ломбарді?

Терміни отримання кредиту в нашому ломбарді залежать від виду застави, в середньому видача заставних коштів займає від 15 хвилин до 1 дня.

З якого віку можна оформити кредит для відкриття бізнесу в Одесі?

Оформити будь-який кредит в нашому ломбарді, в тому числі і кредит для відкриття бізнесу, можна тільки з 18 років. З іншими умовами взяття кредиту Ви можете ознайомитись на нашому сайті.

Як взяти кредит для бізнесу в Одесі?

Взяти кредит в нашому ломбарді можна декількома способами:

Де можна оформити кредити на розвиток бізнесу в Одесі?

У нашому ломбарді "Преміум" можна оформити кредит під заставу авто. Ви можете відвідати один з філій нашого ломбарду, адреси та графіки роботи філій Ви можете подивитися тут.

Ви можете нас знайти