Кредит для бізнесу в Одесі

Малі та середні підприємства вносять істотний внесок в розвиток економіки країни. У зв'язку з цим держава намагається підтримувати бізнес різними видами кредитування в разі потреби, виникає з різних причин. Одні починають власну справу замість найманій роботі. Інші - продовжують утримувати на плаву бізнес сім'ї. Розвиток без залучення кредитних коштів займає більше часу, ніж з ними. Позиками для бізнесу користуються багато успішних компаній у сфері продовольства, стільникового зв'язку, туризму. У ломбарді «Преміум» пропонують кредит для бізнесу в Одесі по більш лояльним умовам процентної ставки, суми та строку, ніж в інших фінансових організаціях.

На сайті ви знайдете інформацію про те:

Як отримати гроші на відкриття бізнесу в Одесі від ломбарду «Преміум»?

Діяльність фінансово-кредитних організацій України регламентується законодавством країни, що забезпечує абсолютну законність і прозорість надання послуг. Ломбард видає гроші на відкриття бізнесу в Одесі на умовах заставного забезпечення у вигляді:

Стандартна пропозиція характеризується наступними критеріями:

 • повернення грошових коштів на будь-якому етапі кредитного договору;
 • період погашення заборгованості - до 1 року;
 • добова процентна ставка - від 0,1%;
 • обсяг позики - визначається на основі оцінки виду і цінності заставного активу;
 • без поручительства і страхових послуг.

Кредити на для бізнесу в Одесі дозволяється пролонгувати (тобто продовжувати). Активація послуги відбувається шляхом звернення позичальника до відділення ломбарду «Преміум». Повідомити фахівця-куратора позики важливо за кілька днів до дати настання платежу, зазначеного в графіку платежів. Умови угоди залишаються незмінними.

Оформлення кредиту здійснюється по декількох документах:

 • Паспорту громадянина України.
 • ІПН.
 • Праву на заставне майно.

Висновок договірних зобов'язань є в одному з двох відділень мережі. Адреси з докладною схемою проїзду розміщені на головній сторінці сайту.

Наші переваги
Безпечно

Швидко

Вигідно

 • 10
 • років на ринку
 • 37400
 • угод
 • 19200
 • оцінок
 • 52000
 • клієнтів

Кому видаються кредити на розвиток бізнесу в Одесі?

Претендувати на отримання позики вправі повнолітні фізичні особи-громадяни України. Призначення кредиту - розвиток малого і середнього бізнесу. Обидва види оцінюються за однаковими критеріями. Основним з них виступає величина прибутку. На практиці показник малого бізнесу нижче середнього. Ситуація іноді змінюється, адже в кожній справі трапляються підйоми і кризи. Після істотних змін підприємство переходить з малого в середній або навпаки. Крім прибутку, порівняння проводиться за величиною виробництва і реалізації товарів, а також штату персоналу і кількість діючих філій.

Особлива увага при видачі кредиту на розвиток бізнесу в Одесі приділяється формі власності:

 1. ТОВ, ПП (і все аналогічні організаційно-правові форми). Об'єднання капіталів зі складом учасників не більше 50 осіб. Засновники піддаються ризику збитків пропорційно до вкладених коштів.
 2. АТ. Учасники не несуть відповідальності за зобов'язаннями і ризикують в межах вартості акцій у володінні.
 3. ФОП. Одноосібне ведення бізнесу з можливістю розпоряджатися всією прибутком на власний розсуд. Податкові перевірки проходять рідше в порівнянні з ТОВ і АТ.

Позика на розвиток бізнесу відноситься до надійного виду кредитування з мінімальними ризиками. З іншими видами кредитів без цільового підтвердження в Одесі від ломбарду «Преміум» можна ознайомитися на сайті.

Чому не варто брати гроші для відкриття бізнесу в банках?

Починати і вести бізнес без позикових коштів дуже складно, а з огляду на обмеження, встановлені в зв'язку з пандемією - практично неможливо.

Взяти гроші на відкриття бізнесу в банку Одеси непросто і дорого. Банк вимагає надати чималий пакет, в тому числі:

 • паспорт керівника з наявністю громадянства України;
 • ідентифікаційний код;
 • свідоцтво про реєстрацію підприємця або юридичної особи і в реєстрі статистики;
 • документ про постановку на податковий облік;
 • податкові декларації за кілька останніх кварталів;
 • фінансова звітність за минулий і поточний рік на кожну звітну дату.

Крім цього, пролонгувати термін повернення позикових коштів практично неможливо, розгляд поданих документів може тривати місяць і більше, а за оформлення застави і страхування повинен платити позичальник, взяти кредит на відкриття юридичної особи може тільки підприємець працює з прибутком понад 6 місяців.

Найбільш просто і швидко можна взяти позикові кошти в ломбарді "Преміум". На узгодження піде не більше 10-15 хвилин, без страховки і поручителів і додаткових вимог, але з наданням заставного забезпечення в якості майна. 

З'ЯВИЛИСЯ ПИТАННЯ? ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ!
КОНТАКТИ
Документи

Оформлення кредиту для відкриття бізнесу в Одесі від ломбарду «Преміум»

Громадянин, який прийняв рішення про звернення за позикою на відкриття або розвиток бізнесу, готує необхідний пакет документів і звертається до найближчого відділення ломбарду «Преміум». В першу чергу проводиться робота акредитованого оцінювача. Визначення ринкової вартості невеликого заставного активу займає не більше 15 хвилин. Велике майно: нерухомість, ділянка землі, автомобіль оцінюються в період до одного днів.

По завершенні процедури фахівець озвучує відповідні умови кредитування: суму, термін, розмір процентної ставки і щомісячного платежу. Як призначення позики дозволяється вказувати будь-який вид діяльності. Оформлення документів не займає більше години. Для отримання грошових коштів підписуються офіційний договір по заставі і фінансовим кредитом. Видача кредиту відбувається через касу ломбарду в готівковій формі.

Відхилити кредит для відкриття бізнесу в Одесі можуть по ряду причин:

 • заставне майно відноситься до групи неліквідних;
 • заявник не відповідає віку або надав неповний пакет запитуваної документації;
 • клієнт раніше звертався в ломбард «Преміум» і допускав несвоєчасне погашення кредиту.

Ломбард «Преміум» надає фінансові послуги населенню на умовах різного заставного забезпечення у вигляді годинника, срібла, золота, автотранспорту, нерухомості і земельних ділянок. Команда обслуговування складається з фахівців-професіоналів і сертифікованого оцінювача. В основі кредитних пропозицій широкий діапазон сум, найнижчі відсоткові ставки по Одесі і зручні терміни повернення грошей з можливістю дострокового погашення зобов'язань.

Ви можете нас знайти