ПРО НАС

Позика від ломбарду в Одесі «Преміум»

"Преміум" - один з ломбардів в Одесі, який пропонує найкомфортніші умови співпраці. Ми уважно і швидко зробимо оцінку вироби, нерухомості або автомобіля, запропонувавши відповідну вартість. Ніде в південній столиці Ви не знайдете таких цін при заставі, у нас дійсно висока вартість оцінки.

У нас, як і в банку, кожен бажаючий може отримати грошові кредити без поручителiв на вигідних умовах. Основний плюс в тому, що всі операції проводяться буквально за кілька хвилин, при цьому Вам не потрібно підписувати стопки сумнівних контрактів!

За 10 років нашої успішної роботи ми провели більш 37400 угод і більш 19200 оцінок, заробивши репутацію надійного одеського ломбарду. Ми гарантуємо Вам повну конфіденційність, а також адекватну оцінку стану і вартості вашого предмета застави.

 
Ми не перші і не найбільші - ми кращі!
Наші філіали
Ломбард «Преміум» за адресою м. Одеса, вул. Князівська, 30, прим.5

м. Одеса, вул. Князівська, 30, прим.5
+38(048) 703-73-33
подивитись на карті

Ломбард «Преміум» за адресою м. Одеса, вул. Бочарова, 37

м. Одеса, вул. Бочарова, 37
+38(063) 168-11-65
подивитись на карті

Якщо у Вас склалося така ситуація, коли Вам терміново потрібні готівкові кошти, то наш Ломбард швидко і якісно допоможе вирішити дану ситуацію. Вам необхідно звернутися до співробітника Ломбарду  і Ваші проблеми будуть вирішені.

З'ЯВИЛИСЯ ПИТАННЯ? ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ!
КОНТАКТИ