Кредит під заставу годинників в Одесі

 1. Гарантуємо найнижчу процентну ставку у місті.
 2. Від вас необхідний мінімальний пакет документів.
 3. Без поруки та додаткових зборів.
 4. Нам не важлива ваша кредитная історія.
 5. Період погашення кредиту - до 30 днів з пролонгацією.

Фінансова установа
кредит під заставу годинників

Свідоцтво про реєстрацію № 15102488
Ліцензія МФУ № 522349

Наручні годинники не втрачають своєї актуальності. Вони здатні стати чудовим доповненням стилю і підкреслити статус їх власника, особливо якщо це якісні сучасні наручні годинники від відомого виробника. Годинники це не тільки красиво, але ще й цінна річ, під заставу якої можна отримати грошову позику. Якщо вас цікавить кредит під заставу годинника в Одесі, ви можете в будь-який момент скористатися даною послугою, звернувшись в ломбард "Преміум".

Це швидкий і зручний спосіб вирішення власних фінансових проблем. В якості застави можуть використовуватися різні годинники: кварцові, механічні.

Оцінка годинників в Одесі

Ломбард приймає в якості застави годинники різних цінових категорій, наприклад, LUXURY, PREMIUM, .FASHION, FASHION PREMIUM і інші. Тут можна закласти як елітні швейцарські годинники від брендів зі світовим ім'ям, так і годинники за більш доступними цінами.

Скористатися послугами цього ломбарду може будь-яка людина, яка досягла повноліття. Все, що для цього потрібно зробити, це просто зателефонувати за вказаними номерами телефонів або залишити заявку на сайті ломбарду, або ж звернутися в одне з його відділень.

Коли ломбард видає позику під заставу годинників в Одесі, він в першу чергу виконує їх оцінку. При оцінці годин враховуються такі критерії:

 • Марка годин і їх модель, рік випуску;
 • Матеріал, з якого виготовлений корпус;
 • Справність механізму;
 • Наявність внутрішніх і зовнішніх дефектів;
 • Документи і упаковка;
 • Справжність годин.

У більшості випадків процес оцінки годинників займає не більше 15 хвилин. Сертифіковані і акредитовані оцінювачі ломбарду "Преміум" можуть відразу визначити наскільки цінні ті чи інші годинники і зробити справедливий оцінний висновок. Після оцінки годинника оформлюються офіційні договори в двох примірниках - один залишається в ломбарді, а другий забирає позичальник.

Багатьох цікавить здійснює одеський ломбард "Преміум" попередню оцінку годин по фото? Так, попередня оцінка по фото можлива, але за умови, що на фотографії чітко видно екран годин, REF-номер і ремінець годин. Але все ж для повноцінної і справедливої ​​оцінки вартості годинника оцінювач повинен побачити їх наживо, так як на фото багато деталей можуть бути приховані або не помітні.

Наші переваги
Безпечно

Швидко

Вигідно

 • 10
 • років на ринку
 • 37400
 • угод
 • 19200
 • оцінок
 • 52000
 • клієнтів

Як отримати гроші під заставу годинника від ломбарду "Преміум"?

Щоб отримати гроші під заставу годинника в Одесі в ломбарді "Преміум", необхідно надати мінімальну кількість документів:

 • паспорт;
 • Ідентифікаційний код.

Сам процес оформлення документів на отримання кредиту під заставу годинників займає не більше 10 хвилин. За цей час оформлюються договори по заставі і фінансовому кредиту, в якому прописуються всі умови наданої фінансової послуги.

Умови кредиту під заставу годин в ломбарді наступні:

 • Процентна ставка - від 2,5% до 7,2% в місяць;
 • Термін кредиту - від 1 дня до 30 днів (в разі необхідності термін кредиту може бути продовжений);

Виплата взятого грошової позики клієнтом здійснюється протягом 30 днів від моменту взяття кредиту. Внести потрібну суму можна в будь-який з днів протягом цього терміну або розділити її на кілька днів у разі такої необхідності.

В якості гарантії виконання сторонами своїх фінансових зобов'язань виступає офіційні договори по заставі і фінансовому кредиту.

Що буде у випадку, якщо клієнт не викупить годинник вчасно?

Якщо протягом 30-ти днів, які даються клієнтові, щоб погасити грошовий позику, він цього не зробить, йому буде надано пільговий період терміном на 5 днів. Протягом цього часу він може виплатити відсотки.

Також позичальник отримує 30 днів на те, щоб визначитися з тим, що йому робити далі. Він може як виплатити виданий кредит і викупити годинник, так і продовжити кредит ще на 30 днів, продовживши виплачувати відсотки.

Існують індивідуальні ситуації (при бездіяльності клієнта протягом 90 днів), при яких позичальникові надається можливість забрати заставу кредиту, виплативши при цьому всі відсотки за 90 днів. Якщо після закінчення 90 днів клієнт не виконав свої кредитні зобов'язання, то застава стягується безповоротно.

Отримайте гроші за 5 хвилин:
як один, два, три

Прийшовши в будь-яке відділення ломбарду “Преміум” ви отримуєте кредит у три кроки:

 1. Надаєте виріб для оцінки - 3 хвилини (при необхідності підтвердження справжності годинника звертаємось до профільного спеціаліста)
 2. При узгодженні оцінки виробу - підписуєте кредитний договір (надаєте паспорт та ідентифікаційний код для заключення договору) - 2 хвилини.
 3. Отримуєте гроші

З'ЯВИЛИСЯ ПИТАННЯ? ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ!
КОНТАКТИ
Документи

Основні переваги ломбарду годинників в Одесі "Преміум"

Скориставшись послугами ломбарду годинників в Одесі "Преміум", ви можете розраховувати на наступні переваги:

 • немає ніяких прихованих комісій і платежів;
 • повна конфіденційність особистої інформації;
 • сертифіковані акредитовані оцінювачі;
 • найнижча процентна ставка в місті;
 • ми працюємо без "вибивання" грошей, тобто не вдаваємося до послуг колекторів;
 • у нас є весь необхідний ресурс для оперативного оформлення документів і отримання застави;
 • ми даємо можливість дострокового погашення кредиту;
 • ви можете збільшити термін кредитування на початковому етапі;
 • Індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Годинники це не єдиний засіб, під який можна отримати кредит в ломбарді "Преміум". Тут ви також можете отримувати кредити під заставу виробів із золота, виробів зі срібла, нерухомості, авто, землі.

Питання/відповідь
Які документи потрібно мати, щоб оформити кредит під заставу годинника в Одесі?

Для взяття кредиту під заставу в нашому ломбарді необхідна наявність мінімального пакету документів: паспорт та ІПН. Залежно від виду застави можуть знадобитися інші документи, докладніше про необхідні документи на нашому сайті.

Як швидко можна отримати гроші під заставу годинника в Одесі?

Терміни отримання кредиту в нашому ломбарді залежать від виду застави, в середньому видача заставних коштів займає від 15 хвилин до 1 дня.

Як взяти кредит під заставу годинника в Одесі?

Взяти кредит в нашому ломбарді можна декількома способами:

Де знаходиться ломбард годинників в Одесі?

У нашому ломбарді "Преміум" можна оформити кредит під заставу годинників. Ви можете відвідати один з філій нашого ломбарду, адреси та графіки роботи філій Ви можете подивитися тут.

Ви можете нас знайти