Кредит під заставу земельної ділянки в Одесі

Фінансова компанія кредит під заставу землі

можлива сума кредиту до 70 % вартості землі

Свідоцтво про реєстрацію № 15102488
Ліцензія МФУ № 522349

 1. Гарантуємо найнижчу процентну ставку у місті.
 2. Від вас необхідний мінімальний пакет документів.
 3. Без поруки та додаткових зборів.
 4. Нам не важлива ваша кредитная історія.

Кредит під заставу земельної ділянки в Одесі - це можливість отримати необхідні кошти на умовах майнового забезпечення різного виду. Сьогодні земля є не просто нерухомий актив, а ще й надійне забезпечення. Звернення в ломбард «Преміум» у порівнянні з візитом в банківську установу або МФО має низку переваг: оперативністю укладення угод і відсутністю потреби в надання довідок про дохід з місця роботи. При оформленні угоди не потрібно вказувати мету, адже причини отримання коштів у кожного клієнта індивідуальні.

На сайті ви знайдете інформацію про те:

  Ломбард Преміум Кредитні союзи Банки
Строк розглядання 10-15 хвилин!!! 1-2 дні від 14 до 30 днів
Комісія за розгляд документів відсутня від 1 000 грн від 1500 грн
Процентна ставка (міс) від 2 до max 5 від 10 та вище від 2 та вище
Комісія на видачу кредита відсутня від 1% та вище від 1% до 3 %
Нотаріальні послуги (іпотека+застава) 3-4 % 3-4 % 3-4 %
Додаткові вимоги підтвердження платоспроможності позичальника відсутні Довідка про доходи (зарплата, декларації про доходи за останній рік) Довідка про доходи (зарплата, декларації про доходи за останній рік), довідка про доходи поручителя (зарплата, декларації про доходи за останній рік), документи на активи придбанні за останні 5 років, підтвердження неофіціальних доходів, довідка про відсутність заборгованості перед бюджетом, довідка про відсутність судимості.
Вимога про цільове призначення кредиту відсутня Документальне підтвердження цільового використання 1.Документальне підтвердження цільового використання
2.Моніторінг цільового використання
Термін розгляду для продовження кредиту (за бажанням клієнта) 10-15 хвилин!!! 2-3 дні від 14 до 30 днів
Кредитні канікули від 1 до 3 місяців відсутні відсутні

Особливості отримання кредиту під заставу землі без банку в Одесі

Кредит під заставу землі без банку в Одесі - це окрема категорія позик, що володіє певною специфікою. Для кращого розуміння того, що з себе представляє ця форма кредитування, потенційному позичальникові рекомендується ознайомитися з важливими особливостями угоди. Всі тонкощі визначені відповідно до законодавства України.

В першу чергу важливо розібратися у вимогах, пропонованих до заставного майна. Як активи забезпечення ломбард приймає земельні ділянки з цільовим призначенням:

 1. Об'єкти під індивідуальне будівництво.
 2. Об'єкти під зведення житлових будинків і офісів.

Масштабність площі, доступна до застави, обговорюється з фахівцем в індивідуальному порядку. До групи винятків входять землі с / г та садівничого призначення. Скористатися споживчим позикою під забезпечення цими активами проблематично через бюрократичні нюанси законодавства.

Скористатися фінансовою послугою вправі фізичні особи, які відповідають кільком критеріям:

 • вік - 18 років;
 • наявність громадянства України і чинного паспорта;
 • реєстрація на території країни.

Проводити та укладати угоди з видачі грошових коштів на умовах земельної застави в Україні дозволяється організаціям, які мають ліцензію на надання фінансових кредитів населенню. Відповідна ліцензія ломбарду «Преміум», як доказ законності і прозорості діяльності, розміщена на сайті.

Наші переваги
Безпечно

Швидко

Вигідно

 • 10
 • років на ринку
 • 37400
 • угод
 • 19200
 • оцінок
 • 52000
 • клієнтів

Які документи потрібні для отримання грошей під заставу землі в Одесі?

Щоб отримати гроші під заставу землі в Одесі, фізична особа готує обов'язковий пакет документів, з яким і звертається в ломбард «Преміум»

 • Паспорт громадянина України з актуальних терміном дії.
 • Ідентифікаційний код.
 • Документи, що підтверджують право власності на надану в заставу (іпотеку) землю.
 • Договір купівлі / продажу або свідоцтво про право на спадщину, якщо ділянка придбана у власність без зміни меж і цільового призначення.

Умови отримання кредиту під заставу земельної ділянки в Одесі від ломбарду «Преміум»

Висновок кредитної угоди під земельне забезпечення схоже з іпотечної угодою, яка оформлюється в банку. Але кредит під заставу земельної ділянки в Одесі через ломбард видаються на більш вигідних умовах для клієнтів.

Основні з них:

 • процентна ставка - від 2,5 до 7,2% на місяць, від 0,08 до 0,24% на добу;
 • термін погашення позики - від 1 до 365 днів;
 • сума - до 70% від вартості застави, обговорюється індивідуально після проведення оцінки об'єкта.

Якщо у позичальника з різних причин виникає потреба у продовженні терміну кредитування, то період повернення позики збільшується за обопільною згодою двох сторін. Для виключення непорозумінь клієнту важливо звернутися до менеджера відділення до дати завершення терміну дії договору - 30 днів і додаткові дні пільгового періоду - 5 днів. Після цього вступають в силу штрафні санкції і пені в розмірі 0,5% на добу. У міру закінчення угоди і повернення клієнтом повної суми позики, земельний актив перестає бути заставним і повертається назад в повне володіння власника.

Отримайте гроші за 1 день: як один, два, три

Прийшовши в будь-яке відділення ломбарду “Преміум” ви отримуєте кредит у три кроки:

 1. Залишаєте заявку на зручну дату для проведення оцінки об'єкта;
 2. Кваліфікований майстер-оцінщик проводить оцінку протягом 1 дня;
 3. Нотаріальне посвідчення договору та видача позикових коштів у готівковій формі.

З'ЯВИЛИСЯ ПИТАННЯ? ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ!
КОНТАКТИ
Документи
Приклад розрахунку кредиту під заставу землі у Ломбард Преміум

Приклад 1. Клієнту необхідно отримати еквівалент 20 000 доларів США. Під заставу пропонує земельну ділянку у місті Одесса, розмір 15 соток, цільове використання - будівництво та обслуговування житлового будинку та господарським споруд.

Підсумок: 

1 день - звертання до ломбарду з паспортом, ІНН та документами на земельну ділянку.

2-3 дні - оцінка земельної ділянки

3-4 дні - підписання договору іпотеки у нотаріуса та видача грошових коштів - 20 000 доларів США, строк кредиту - 1 рік, процентна ставка 3% в місяць.

Приклад 2. Клієнту необхідно отримати єквівалент 50 000 доларів США. Під заставу пропонує земельну ділянку у місті Одеса з не зареєстрованною будовою на земельній ділянці, розмір 15 соток, цільове використання - ведення індивідуального садівництва.

Підсумок:

1 день - звертання до ломбарду з паспортом, ІНН та документами на земельну ділянку

2-3 дні - оцінка земельної ділянки та отримання довідки оценка земли и получение справки про відсутність будови, зміна цільового призначення земельної ділянки

3-4 дні - підписання договору іпотеки у нотаріуса та видача грошових коштів - 25 000 доларів США, строк кредиту - 1 рік, процентна ставка - 3% в місяць.

Детальніше

Як проходить оцінка і скільки грошей під заставу землі можна отримати?

Процедура оцінки землі регламентується законодавством України. Ломбард «Преміум» має два відділення, адреса яких зазначено на головній сторінці сайті. Акредитований фахівець з офіційними повноваженнями на надання подібного роду послуг проведе якісну та професійну оцінку, щоб точно визначити, скільки грошей під заставу землі в Одесі ви зможете отримати. Процедура оцінки складається з декількох етапів:

 1. Клієнт звертається в зручний для нього офіс з документами на земельну ділянку.
 2. Спеціаліст проводить оціночну роботу об'єкта протягом 1-2 днів. В процесі використовуються методики, встановлені фондом держмайна.
 3. Приймається рішення щодо можливої ​​сумі надання позики.

Розмір позики залежить від вартості об'єкта і складає до 70% від неї. Цінність земельної ділянки визначається професійним акредитованим оцінювачем відповідно до наявності і особливостями ряду критеріїв:

 • документи на земельну ділянку;
 • кадастровий номер;
 • цільове призначення;
 • місце розташування;
 • форма і розміри земельної ділянки;
 • розвиненість комунікацій;
 • найближча інфраструктура.

Вигідний кредит під заставу землі без банку в Одесі від ломбарду «Преміум»

Ломбард «Преміум» також надає позики на умовах застави нерухомості, автомобіля, золота, срібла і годинників. Звернення за грошима передбачає найнижчі відсоткові ставки по місту і чесне ставлення до клієнта. Команда ломбарду складається з акредитованих фахівців з багаторічним досвідом роботи в області оцінки і фінансових послуг. Пропозиція по кредитуванню під заставу землі без банку розрахована для широкої аудиторії України, а грошові кошти надаються на простих і вигідних умовах.

Питання/відповідь
Які документи потрібно мати, щоб взяти гроші під заставу землі в Одесі?

Для взяття кредиту під заставу в нашому ломбарді необхідна наявність мінімального пакету документів: паспорт та ІПН. Залежно від виду застави можуть знадобитися інші документи, докладніше про необхідні документи на нашому сайті.

Як швидко можна отримати гроші під заставу землі в Одесі?

Терміни отримання кредиту в нашому ломбарді залежать від виду застави, в середньому видача заставних коштів займає від 15 хвилин до 1 дня.

З якого віку можна оформити кредит під заставу земельної ділянки в Одесі?

Оформити будь-який кредит в нашому ломбарді, в тому числі і кредит під заставу земельної ділянки, можна тільки з 18 років. З іншими умовами взяття кредиту Ви можете ознайомитись на нашому сайті.

Як взяти кредит під заставу земельної ділянки в Одесі?

Взяти кредит в нашому ломбарді можна декількома способами:

Де можна оформити кредит під заставу землі без банку в Одесі?

У нашому ломбарді "Преміум" можна оформити кредит під заставу авто. Ви можете відвідати один з філій нашого ломбарду, адреси та графіки роботи філій Ви можете подивитися тут.

Ви можете нас знайти