Кредит під заставу земельної ділянки в Одесі

Фінансова компанія кредит під заставу землі

можлива сума кредиту до 70 % вартості землі

Свідоцтво про реєстрацію № 15102488
Ліцензія МФУ № 522349

 1. Гарантуємо найнижчу процентну ставку у місті.
 2. Від вас необхідний мінімальний пакет документів.
 3. Без поруки та додаткових зборів.
 4. Нам не важлива ваша кредитная історія.

Кредит під заставу земельної ділянки в Одесі - це можливість отримати необхідні кошти на умовах майнового забезпечення різного виду. Сьогодні земля є не просто нерухомий актив, а ще й надійне забезпечення. Звернення в ломбард «Преміум» у порівнянні з візитом в банківську установу або МФО має низку переваг: оперативністю укладення угод і відсутністю потреби в надання довідок про дохід з місця роботи. При оформленні угоди не потрібно вказувати мету, адже причини отримання коштів у кожного клієнта індивідуальні.

На сайті ви знайдете інформацію про те:

Особливості отримання кредиту під заставу землі без банку в Одесі

Кредит під заставу землі без банку в Одесі - це окрема категорія позик, що володіє певною специфікою. Для кращого розуміння того, що з себе представляє ця форма кредитування, потенційному позичальникові рекомендується ознайомитися з важливими особливостями угоди. Всі тонкощі визначені відповідно до законодавства України.

В першу чергу важливо розібратися у вимогах, пропонованих до заставного майна. Як активи забезпечення ломбард приймає земельні ділянки з цільовим призначенням:

 1. Об'єкти під індивідуальне будівництво.
 2. Об'єкти під зведення житлових будинків і офісів.

Масштабність площі, доступна до застави, обговорюється з фахівцем в індивідуальному порядку. До групи винятків входять землі с / г та садівничого призначення. Скористатися споживчим позикою під забезпечення цими активами проблематично через бюрократичні нюанси законодавства.

Скористатися фінансовою послугою вправі фізичні особи, які відповідають кільком критеріям:

 • вік - 18 років;
 • наявність громадянства України і чинного паспорта;
 • реєстрація на території країни.

Проводити та укладати угоди з видачі грошових коштів на умовах земельної застави в Україні дозволяється організаціям, які мають ліцензію на надання фінансових кредитів населенню. Відповідна ліцензія ломбарду «Преміум», як доказ законності і прозорості діяльності, розміщена на сайті.

Наші переваги
Безпечно

Швидко

Вигідно

 • 10
 • років на ринку
 • 37400
 • угод
 • 19200
 • оцінок
 • 52000
 • клієнтів

Які документи потрібні для отримання грошей під заставу землі в Одесі?

Щоб отримати гроші під заставу землі в Одесі, фізична особа готує обов'язковий пакет документів, з яким і звертається в ломбард «Преміум»

 • Паспорт громадянина України з актуальних терміном дії.
 • Ідентифікаційний код.
 • Документи, що підтверджують право власності на надану в заставу (іпотеку) землю.
 • Договір купівлі / продажу або свідоцтво про право на спадщину, якщо ділянка придбана у власність без зміни меж і цільового призначення.

Умови отримання кредиту під заставу земельної ділянки в Одесі від ломбарду «Преміум»

Висновок кредитної угоди під земельне забезпечення схоже з іпотечної угодою, яка оформлюється в банку. Але кредит під заставу земельної ділянки в Одесі через ломбард видаються на більш вигідних умовах для клієнтів.

Основні з них:

 • процентна ставка - від 2,5 до 7,2% на місяць, від 0,08 до 0,24% на добу;
 • термін погашення позики - від 1 до 365 днів;
 • сума - до 70% від вартості застави, обговорюється індивідуально після проведення оцінки об'єкта.

Якщо у позичальника з різних причин виникає потреба у продовженні терміну кредитування, то період повернення позики збільшується за обопільною згодою двох сторін. Для виключення непорозумінь клієнту важливо звернутися до менеджера відділення до дати завершення терміну дії договору - 30 днів і додаткові дні пільгового періоду - 5 днів. Після цього вступають в силу штрафні санкції і пені в розмірі 0,5% на добу. У міру закінчення угоди і повернення клієнтом повної суми позики, земельний актив перестає бути заставним і повертається назад в повне володіння власника.

Отримайте гроші за 1 день: як один, два, три

Прийшовши в будь-яке відділення ломбарду “Преміум” ви отримуєте кредит у три кроки:

 1. Залишаєте заявку на зручну дату для проведення оцінки об'єкта;
 2. Кваліфікований майстер-оцінщик проводить оцінку протягом 1 дня;
 3. Нотаріальне посвідчення договору та видача позикових коштів у готівковій формі.
З'ЯВИЛИСЯ ПИТАННЯ? ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ!
КОНТАКТИ
Документи

Як проходить оцінка і скільки грошей під заставу землі можна отримати?

Процедура оцінки землі регламентується законодавством України. Ломбард «Преміум» має два відділення, адреса яких зазначено на головній сторінці сайті. Акредитований фахівець з офіційними повноваженнями на надання подібного роду послуг проведе якісну та професійну оцінку, щоб точно визначити, скільки грошей під заставу землі в Одесі ви зможете отримати. Процедура оцінки складається з декількох етапів:

 1. Клієнт звертається в зручний для нього офіс з документами на земельну ділянку.
 2. Спеціаліст проводить оціночну роботу об'єкта протягом 1-2 днів. В процесі використовуються методики, встановлені фондом держмайна.
 3. Приймається рішення щодо можливої ​​сумі надання позики.

Розмір позики залежить від вартості об'єкта і складає до 70% від неї. Цінність земельної ділянки визначається професійним акредитованим оцінювачем відповідно до наявності і особливостями ряду критеріїв:

 • документи на земельну ділянку;
 • кадастровий номер;
 • цільове призначення;
 • місце розташування;
 • форма і розміри земельної ділянки;
 • розвиненість комунікацій;
 • найближча інфраструктура.

Вигідний кредит під заставу землі без банку в Одесі від ломбарду «Преміум»

Ломбард «Преміум» також надає позики на умовах застави нерухомості, автомобіля, золота, срібла і годинників. Звернення за грошима передбачає найнижчі відсоткові ставки по місту і чесне ставлення до клієнта. Команда ломбарду складається з акредитованих фахівців з багаторічним досвідом роботи в області оцінки і фінансових послуг. Пропозиція по кредитуванню під заставу землі без банку розрахована для широкої аудиторії України, а грошові кошти надаються на простих і вигідних умовах.

Ви можете нас знайти