Наші послуги

Життєві обставини часом викликають потребу в додаткових коштах. Причини можуть бути різними: придбання дорогих ліків, великої побутової техніки або витрати на навчання дитини. Ломбард «Преміум» - це можливість отримати споживчий кредит без цільового підтвердження в Одесі. У порівнянні з банками та мікрофінансовими організаціями ломбард надає фінансові послуги населенню в більш короткі терміни і на набагато більш лояльних умовах. Базу формує широка лінійка пропозицій з різними параметрами кредитування. Видача позики проводиться громадянам України за їх особистою ініціативою.

Умови отримання кредиту готівкою

Законність діяльності ломбардів та вимоги до видаваних споживчих позиках контролюються законодавством України. Оформлення угоди проводиться відповідно до встановлених норм. Основна умова ломбарду «Преміум» при видачі готівки в позику полягає в обов'язковому наданні заставного забезпечення: годин, срібла, золота, автомобіля, нерухомості або земельної ділянки.

Серед додаткових умов зазначаються:

 • сума позики - визначається в залежності від виду та цінності застави;
 • термін кредитної угоди - до 30 днів;
 • розмір процентної ставки - від 3%;
 • погашення заборгованості на будь-якому етапі угоди;
 • відсутність потреби в поруці і довідках про офіційне працевлаштування / доході, що служить істотною перевагою для громадян з неофіційним джерелом заробітку.

Кредити готівкою без поручителя в Одесі дозволяється продовжувати. За бажанням позичальника співробітник ломбарду «Преміум» проводить пролонгування кредитного договору. Для користування послугою клієнт відвідує відділення і повідомляє менеджера про виниклу у нього потребу за кілька днів до настання дати внесення платежу в рахунок оплати заборгованості за кредитом. Параметри договору залишаються незмінними. У разі непогашення боргу відбувається безповоротне стягнення заставного активу позичальника.

В ломбард «Преміум» звертаються громадяни України різного соціального статусу і вікових груп. Організація готова підібрати найбільш підходящу по параметрам фінансову програму для кожного повнолітнього заявника. Оформлення споживчої угоди проводиться в одному з двох відділень Одеси. Адреси та схема проїзду опубліковані на головній сторінці сайту. Отримання попередньої консультації доступно через менеджера компанії за допомогою дзвінка на контактний номер телефону офісу.

Документи

Як отримати найнижчий відсоток по кредиту?

Ломбард «Преміум» надає лояльні умови оформлення кредитної угоди. Але кілька чинників здатні знизити розмір невисокої за мірками ринку процентної ставки до ще більш привабливого значення.
Кредит під низький відсоток в Одесі видається в залежності від наступних критеріїв:

 • повторне звернення клієнта в сукупності зі своєчасною оплатою попередніх споживчих позик, оформлених в ломбарді «Преміум»;
 • вид і якість заставного майна;
 • запитувана сума кредиту до одержання, тобто співвідношення застави та споживчої позики.

Переважні моменти поширюються на всі види пропозицій готівкового кредитування незалежно від цільового призначення майбутніх коштів. У порівнянні з банківськими установами і мікрофінансовими організаціями України базова ставка розрахунку позики в ломбарді встановлена ​​на мінімальному рівні.

Як оформити кредит в Одесі без довідки про доходи і поруки?

Після прийняття рішення про використання послуг клієнт звертається до найближчого відділення ломбарду «Преміум» з наступним набором документів:

 1. Паспорт громадянина України.
 2. ІПН

Перед заповненням кредитних документів робота проводиться акредитованим оцінювачем компанії. Визначення цінності золота, срібла, а також годинникових механізмів займає 5-10 хвилин. Більші активи: автомобіль, нерухомість і земельну ділянку оцінюються в межах 1-2 днів. Після встановлення ринкової вартості заставного майна між фахівцем і клієнтом досягаються домовленості по сумі і терміну його видають позики. Оформлення документів проходить в рамках 1 години. Споживча позика видається заявнику в готівковій формі через співробітника каси ломбарду.

На практиці кредит без поручителів в Одесі відхиляється з кількох причин:

 • неліквідність наданого заставного майна;
 • невідповідність віку або неповний пакет запитуваних документів;
 • негативна історія кредитування клієнта в ломбарді «Преміум».

Після отримання позитивного рішення за заявкою на кредит клієнт отримує обумовлену в договорі суму.

Діяльність ломбарду «Преміум» - це кредити готівкою в Одесі під заставу годин, срібла, золота, автотранспорту, нерухомого майна та земельних ділянок. Завдяки ліцензованим послуг, акредитованої команді фахівців з багаторічними навичками обслуговування населення, а також лояльному тарифного плану ломбард «Преміум» гідно підтримує репутацію надійного кредитної установи.

З'ЯВИЛИСЯ ПИТАННЯ? ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ!
КОНТАКТИ
Наші переваги
Безпечно

Швидко

Вигідно

 • 10
 • років на ринку
 • 37400
 • угод
 • 19200
 • оцінок
 • 52000
 • клієнтів

Ви можете нас знайти