Кредит в Одесі без довідки про доходи

Життєві обставини часом викликають потребу в додаткових коштах. Причини можуть бути різними: придбання дорогих ліків, великої побутової техніки або витрати на навчання дитини. Ломбард «Преміум» - це можливість отримати споживчий кредит в Одесі без довідки про доходи. У порівнянні з банками та мікрофінансовими організаціями ломбард надає фінансові послуги населенню в більш короткі терміни і на набагато більш лояльних умовах. Базу формує широка лінійка пропозицій з різними параметрами кредитування. Видача позики проводиться громадянам України за їх особистою ініціативою.

На сайті ви знайдете інформацію про те:

Чим відрізняються кредити готівкою в Одесі від різних установ?

В таблиці представлена порівняльна характеристика кредитів готівкою в Одесі від банків, кредитних союзів та ломбарду "Преміум".

  Ломбард Преміум Кредитні союзи Банки
Строк розглядання 10-15 хвилин!!! 1-2 дні від 14 до 30 днів
Комісія за розгляд документів відсутня від 1 000 грн від 1500 грн
Процентна ставка (міс) від 2 до max 5 від 10 та вище від 2 та вище
Комісія на видачу кредита відсутня від 1% та вище від 1% до 3 %
Нотаріальні послуги (іпотека+застава) 3-4 % 3-4 % 3-4 %
Додаткові вимоги підтвердження платоспроможності позичальника відсутні Довідка про доходи (зарплата, декларації про доходи за останній рік) Довідка про доходи (зарплата, декларації про доходи за останній рік), довідка про доходи поручителя (зарплата, декларації про доходи за останній рік), документи на активи придбанні за останні 5 років, підтвердження неофіціальних доходів, довідка про відсутність заборгованості перед бюджетом, довідка про відсутність судимості.
Вимога про цільове призначення кредиту відсутня Документальне підтвердження цільового використання 1.Документальне підтвердження цільового використання
2.Моніторінг цільового використання
Термін розгляду для продовження кредиту (за бажанням клієнта) 10-15 хвилин!!! 2-3 дні від 14 до 30 днів
Кредитні канікули від 1 до 3 місяців відсутні відсутні

Як отримати кредит готівкою без поручителя в Одесі?

Законність діяльності ломбардів та вимоги до видаваних споживчих позиках контролюються законодавством України. Оформлення угоди проводиться відповідно до встановлених норм. Основна умова ломбарду «Преміум» при видачі кредиту готівкою в Одесі полягає в обов'язковому наданні заставного забезпечення:

Серед додаткових умов зазначаються:

 • сума позики - визначається в залежності від виду та цінності застави;
 • термін кредитної угоди - до 30 днів;
 • розмір процентної ставки - від 3%;
 • погашення заборгованості на будь-якому етапі угоди;
 • відсутність потреби в поруці і довідках про офіційне працевлаштування / доході, що служить істотною перевагою для громадян з неофіційним джерелом заробітку.

Кредити готівкою без поручителя в Одесі дозволяється продовжувати. За бажанням позичальника співробітник ломбарду «Преміум» проводить пролонгування кредитного договору. Для користування послугою клієнт відвідує відділення і повідомляє менеджера про виниклу у нього потребу за кілька днів до настання дати внесення платежу в рахунок оплати заборгованості за кредитом. Параметри договору залишаються незмінними. У разі непогашення боргу відбувається безповоротне стягнення заставного активу позичальника.

В ломбард «Преміум» звертаються громадяни України різного соціального статусу і вікових груп. Організація готова підібрати найбільш підходящу по параметрам фінансову програму для кожного повнолітнього заявника. Оформлення споживчої угоди проводиться в одному з двох відділень Одеси. Адреси та схема проїзду опубліковані на головній сторінці сайту. Отримання попередньої консультації доступно через менеджера компанії за допомогою дзвінка на контактний номер телефону офісу.

Документи

Кредит з низькими відсотками в Одесі від ломбарду «Преміум»

Ломбард «Преміум» надає лояльні умови оформлення кредитної угоди. Але кілька чинників здатні знизити розмір невисокої за мірками ринку процентної ставки до ще більш привабливого значення.
Кредит з низькими відсотками в Одесі видається в залежності від наступних критеріїв:

 • повторне звернення клієнта в сукупності зі своєчасною оплатою попередніх споживчих позик, оформлених в ломбарді «Преміум»;
 • вид і якість заставного майна;
 • запитувана сума кредиту до одержання, тобто співвідношення застави та споживчої позики.

Переважні моменти поширюються на всі види пропозицій готівкового кредитування незалежно від цільового призначення майбутніх коштів. У порівнянні з банківськими установами і мікрофінансовими організаціями України базова ставка розрахунку позики в ломбарді встановлена ​​на мінімальному рівні.

Як оформити кредит без поручителів в Одесі?

Після прийняття рішення про використання послуг клієнт звертається до найближчого відділення ломбарду «Преміум» з наступним набором документів:

 1. Паспорт громадянина України.
 2. ІПН

Ломбард «Преміум» надає крети без поручителів та без цільового підтвердження.

Перед заповненням кредитних документів робота проводиться акредитованим оцінювачем компанії. Визначення цінності золота, срібла, а також годинникових механізмів займає 5-10 хвилин. Більші активи: автомобіль, нерухомість і земельну ділянку оцінюються в межах 1-2 днів. Після встановлення ринкової вартості заставного майна між фахівцем і клієнтом досягаються домовленості по сумі і терміну його видають позики. Оформлення документів проходить в рамках 1 години. Споживча позика видається заявнику в готівковій формі через співробітника каси ломбарду.

На практиці кредит без поручителів в Одесі відхиляється з кількох причин:

 • неліквідність наданого заставного майна;
 • невідповідність віку або неповний пакет запитуваних документів;
 • негативна історія кредитування клієнта в ломбарді «Преміум».

Після отримання позитивного рішення за заявкою на кредит клієнт отримує обумовлену в договорі суму.

Доступний кредит без цільового підтвердження в Одесі пропонує ломбард «Преміум»

Діяльність ломбарду «Преміум» - це кредити без цільового підтвердження в Одесі під заставу годин, срібла, золота, автотранспорту, нерухомого майна та земельних ділянок. Завдяки ліцензованим послуг, акредитованої команді фахівців з багаторічними навичками обслуговування населення, а також лояльному тарифного плану ломбард «Преміум» гідно підтримує репутацію надійного кредитної установи.

З'ЯВИЛИСЯ ПИТАННЯ? ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ!
КОНТАКТИ
Наші переваги
Безпечно

Швидко

Вигідно

 • 10
 • років на ринку
 • 37400
 • угод
 • 19200
 • оцінок
 • 52000
 • клієнтів
Питання/відповідь
Які документи потрібні, щоб взяти кредит з низькими відсотками в Одесі?

Для взяття кредиту під заставу в нашому ломбарді необхідна наявність мінімального пакету документів: паспорт та ІПН. Залежно від виду застави можуть знадобитися інші документи, докладніше про необхідні документи на нашому сайті.

З якого віку можна отримати кредит без поручителів в Одесі?

Оформити будь-який кредит в нашому ломбарді можна тільки з 18 років. З іншими умовами взяття кредиту Ви можете ознайомитись на нашому сайті.

На які терміни видає кредити готівкою в Одесі без довідки про доходи ломбард "Преміум"?

Кредити готівкою видаються в нашому ломбарді під заставу, стандартний термін погашення кредиту становить 30 днів, але в залежності від виду застави може змінюватися період погашення, докладніше читайте на нашому сайті.

Як швидко оформлюються кредити готівкою без поручителя в Одесі?

Терміни отримання кредиту в нашому ломбарді залежать від виду застави, в середньому видача заставних коштів займає від 15 хвилин до 1 дня.

Як взяти кредит в Одесі без довідки про доходи?

Взяти кредит в нашому ломбарді можна декількома способами:

Ви можете нас знайти