Кредит в Одесі без довідки про доходи

Життєві обставини часом викликають потребу в додаткових коштах. Причини можуть бути різними: придбання дорогих ліків, великої побутової техніки або витрати на навчання дитини. Ломбард «Преміум» - це можливість отримати споживчий кредит в Одесі без довідки про доходи. У порівнянні з банками та мікрофінансовими організаціями ломбард надає фінансові послуги населенню в більш короткі терміни і на набагато більш лояльних умовах. Базу формує широка лінійка пропозицій з різними параметрами кредитування. Видача позики проводиться громадянам України за їх особистою ініціативою.

На сайті ви знайдете інформацію про те:

Умови отримання кредиту готівкою в Одесі

Законність діяльності ломбардів та вимоги до видаваних споживчих позиках контролюються законодавством України. Оформлення угоди проводиться відповідно до встановлених норм. Основна умова ломбарду «Преміум» при видачі кредиту готівкою в Одесі полягає в обов'язковому наданні заставного забезпечення:

Серед додаткових умов зазначаються:

 • сума позики - визначається в залежності від виду та цінності застави;
 • термін кредитної угоди - до 30 днів;
 • розмір процентної ставки - від 3%;
 • погашення заборгованості на будь-якому етапі угоди;
 • відсутність потреби в поруці і довідках про офіційне працевлаштування / доході, що служить істотною перевагою для громадян з неофіційним джерелом заробітку.

Кредити готівкою без поручителя в Одесі дозволяється продовжувати. За бажанням позичальника співробітник ломбарду «Преміум» проводить пролонгування кредитного договору. Для користування послугою клієнт відвідує відділення і повідомляє менеджера про виниклу у нього потребу за кілька днів до настання дати внесення платежу в рахунок оплати заборгованості за кредитом. Параметри договору залишаються незмінними. У разі непогашення боргу відбувається безповоротне стягнення заставного активу позичальника.

В ломбард «Преміум» звертаються громадяни України різного соціального статусу і вікових груп. Організація готова підібрати найбільш підходящу по параметрам фінансову програму для кожного повнолітнього заявника. Оформлення споживчої угоди проводиться в одному з двох відділень Одеси. Адреси та схема проїзду опубліковані на головній сторінці сайту. Отримання попередньої консультації доступно через менеджера компанії за допомогою дзвінка на контактний номер телефону офісу.

Документи

Отримайте кредит з низькими відсотками в Одесі від ломбарду «Преміум»

Ломбард «Преміум» надає лояльні умови оформлення кредитної угоди. Але кілька чинників здатні знизити розмір невисокої за мірками ринку процентної ставки до ще більш привабливого значення.
Кредит з низькими відсотками в Одесі видається в залежності від наступних критеріїв:

 • повторне звернення клієнта в сукупності зі своєчасною оплатою попередніх споживчих позик, оформлених в ломбарді «Преміум»;
 • вид і якість заставного майна;
 • запитувана сума кредиту до одержання, тобто співвідношення застави та споживчої позики.

Переважні моменти поширюються на всі види пропозицій готівкового кредитування незалежно від цільового призначення майбутніх коштів. У порівнянні з банківськими установами і мікрофінансовими організаціями України базова ставка розрахунку позики в ломбарді встановлена ​​на мінімальному рівні.

Як оформити кредит без поручителів в Одесі?

Після прийняття рішення про використання послуг клієнт звертається до найближчого відділення ломбарду «Преміум» з наступним набором документів:

 1. Паспорт громадянина України.
 2. ІПН

Ломбард «Преміум» надає крети без поручителів та без цільового підтвердження.

Перед заповненням кредитних документів робота проводиться акредитованим оцінювачем компанії. Визначення цінності золота, срібла, а також годинникових механізмів займає 5-10 хвилин. Більші активи: автомобіль, нерухомість і земельну ділянку оцінюються в межах 1-2 днів. Після встановлення ринкової вартості заставного майна між фахівцем і клієнтом досягаються домовленості по сумі і терміну його видають позики. Оформлення документів проходить в рамках 1 години. Споживча позика видається заявнику в готівковій формі через співробітника каси ломбарду.

На практиці кредит без поручителів в Одесі відхиляється з кількох причин:

 • неліквідність наданого заставного майна;
 • невідповідність віку або неповний пакет запитуваних документів;
 • негативна історія кредитування клієнта в ломбарді «Преміум».

Після отримання позитивного рішення за заявкою на кредит клієнт отримує обумовлену в договорі суму.

Доступний кредит без цільового підтвердження в Одесі пропонує ломбард «Преміум»

Діяльність ломбарду «Преміум» - це кредити без цільового підтвердження в Одесі під заставу годин, срібла, золота, автотранспорту, нерухомого майна та земельних ділянок. Завдяки ліцензованим послуг, акредитованої команді фахівців з багаторічними навичками обслуговування населення, а також лояльному тарифного плану ломбард «Преміум» гідно підтримує репутацію надійного кредитної установи.

З'ЯВИЛИСЯ ПИТАННЯ? ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ!
КОНТАКТИ
Наші переваги
Безпечно

Швидко

Вигідно

 • 10
 • років на ринку
 • 37400
 • угод
 • 19200
 • оцінок
 • 52000
 • клієнтів
Ви можете нас знайти