Як вигідно здати срібло у ломбард

Коли терміново потрібні гроші на допомогу, приходить послуга ломбарду — кредит під заставу срібла. Отримати потрібну суму у фінансовій установі допомагають швидко та без поручителів під малий відсоток. Це відрізняє ломбард від банку та мікропозикових організацій. Де і як вигідно здати срібло в ломбард потрібно вирішити після вивчення пропозицій щодо кредитування від кількох компаній.

Варто звернути увагу, що за срібло, на відміну від золота, вдасться виручити меншу суму. Це спочатку менш високою ціною за грам срібла. Наприклад, якщо 1 г золотого виробу 585 проби оцінюють у 852 грн., за 1 г срібла 925 проби дають від 5 до 10 грн. Якщо потрібна велика сума, пара срібних кілець або ланцюжок не принесуть великого прибутку.

Як вигідно здати срібло

Срібні вироби часто стають предметом заставних зобов'язань у ломбарді. Щоб затія із позикою не виявилася збитковою, розглянемо критерії, які принесуть чимало коштів.

 1. Найбільш високо цінується стерлінгове срібло 925 проби, у ньому міститься високий відсоток дорогоцінного металу. Вироби з такою пробою буде вигідно складати.
 2. Має значення маса. Тож отримати 2000-3000 грн. на місяць у ломбарді зможете надавши срібло загальною вагою 300-400 г. Якщо потрібні суми більші, вигідніше здавати не прикраси зі срібла, а столові предмети, кубки тощо.
 3. Стан виробів. Якщо всі предмети застави виглядають не поношеними, не мають значних дефектів, оцінювач дасть максимально можливу ціну.
 4. Відсутність вставок. Навіть дорогоцінне каміння прийнято відмінусувати від загальної ваги срібного виробу. Після оцінки фахівець вказує фактичну кількість грамів без урахування ваги вставок.
 5. Проба. Тавро на виробі має чітко проглядатися.

Якщо всі вимоги щодо стану срібних виробів дотримані, не поспішайте йти до найближчого ломбарду. Вивчіть пропозиції від кількох компаній. Дізнайтесь:

 • чи можна продовжувати договір кредитування на випадок форс-мажорних обставин;
 • чи є послуга дострокового погашення;
 • який відсоток бере собі фірма користування грошима позичальником.

Перед підписанням договору враховуйте, що сума відсотків буде меншою, якщо вибрати мінімальний термін кредитування. Краще зупинитись на терміні у 2-3 тижні.

Наші переваги
Безпечно

Швидко

Вигідно

 • 10
 • років на ринку
 • 37400
 • угод
 • 19200
 • оцінок
 • 52000
 • клієнтів

Які категорії срібла мають найменшу цінність

Багато що залежить від категорії товару, що надходить на оцінку. Щоб отримати більше грошей можна запропонувати оцінювачу срібні монети випущені до знаменної дати, столові предмети та прикраси, які мають антикварну цінність.

Коли на руках срібло з видимими слідами носіння, безліччю вставок, вмятинами, глибокими подряпинами, здати вироби за максимальною ставкою в ломбарді не вдасться. Це стосується випадків, коли приносять лом: сережки без пари, порвані ланцюжки, кольє з поламаними замками, вироби, що не підлягають відновленню.

Як вигідно здати срібло в ломбард

Здати срібло до Ломбарду «Преміум»

«Преміум» ломбард в Одесі - ліцензована фінустанова з двома філіями. Встановлює чесні відсоткові ставки та найкращу ціну у місті за 1 г срібла. Не вимагає документів, що підтверджують офіційне працевлаштування позичальника та довідки про доходи.

На розгляд рішення про надання грошової суми йде від 5 до 10 хв. На відміну від банків компанія не запитує, чи був витрачений кредит за призначенням. Також не потрібно сплачувати відсоток за розгляд документів та видачу кредиту.

Відстрочення платежів за кредитом є однією з головних переваг ломбарду «Преміум», таку послугу не надають банки та кредитні спілки України. Взявши гроші під заставу срібла ви можете в будь-який час дії договору погасити суму, що залишилася, без нарахування пені.

Крім виробів із дорогоцінних металів організація приймає під заставу годинники, землю, нерухомість, автомобілі. Чи зацікавила пропозиція? Дізнайтесь подробиці у консультантів!

З'ЯВИЛИСЯ ПИТАННЯ? ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ!
КОНТАКТИ
Документи
Ви можете нас знайти